за нас

timg

НИЕ СМЕ GENEER GROUP

А globle извори агент во Кина

Нашата компанија се наоѓа помеѓу Foshan и Гуангжу, во близина на најголемиот пазар и пристаниште за Imp & Exp. Се фокусира на мебел, санитарни, керамика и градежен материјал итн

Ние основана на 2009 година, а ние имаме целосна искуство во едношалтерски извори услуги низ цела Кина, со повеќе превозот и осигурување на

бидете сигурни дека сè што сте го купиле ќе достигне раката исправност.WhatsApp Онлајн Chat!