кујна Кабинетот

Во Foshan, кујнски елементи се концентрирани во Feipeng Кабинетот Сити, Lecong. Постојат многу нарачана фабрики кабинет. Тие можат да ви помогне да дизајн на кујната и да се обезбеди избор на материјали избори. Сите продавница има многу high-end декорација, кабинети се, исто така, модерен дизајн со голем изложбен салон, сепак, цената е малку повисока.

Во Гуангжу, извоз на трговските на кабинети е главно концентрирани во Nan'an патот, кој е релативно честа појава во голем стил и мало во продавници, но цената е многу евтини.WhatsApp Онлајн Chat!