санитарни

Yimeijia керамика бања светот е збирка на градење на керамика, санитарна керамика, слободно бања, хардвер и вода делови и други бања поддршка на производите, како и секојдневна употреба, технолошки убавина.

Квалификувани керамика, и да се обезбеди меѓународната трговија услуги, размена на информации активности на сеопфатна база на трговијата набавки. просторот во зградата е речиси 100.000 квадратни метри.

"Yimeijia" има единствена локација предности, развиена логистика и транспорт, во непосредна близина на 325 Националниот автопат, Guangfo и Fokai автострада, а исто така е поврзана со пазарот на градежни материјали како што Huayi Декорација материјал на пазарот, Кина Керамички Сити, Shagang Керамички големо пазар, Јужна Кина нерѓосувачки челик Меѓународниот трговски центар и други градежни материјали тргување пазари. Таа има совршен логистика придружни објекти и е преполн со кинески и странски бизнисмени во текот на годината.WhatsApp Онлајн Chat!