• banner1(1)
 • banner2(2)
 • banner3(26)
Guangzhou / Foshan Sourcing Agent

Pse na zgjodhet ne

Aickar është e specializuar në projektimin dhe zhvillimin e diffusers reja aromë.
 • Përgjigje të shpejtë

  Përgjigje të shpejtë

 • 24 orë online

  24 orë online

 • Asnjë pagesë fshehur

  Asnjë pagesë fshehur

 • burim i shkëlqyer

  burim i shkëlqyer

 • Shërbimin derë më derë

  Shërbimin derë më derë

 • Në mënyrë rigoroze në kontrollin e cilësisë

  Në mënyrë rigoroze në kontrollin e cilësisë

 • One Stop Zgjidhja Eksport

  One Stop Zgjidhja Eksport

 • Përcjellja urdhër nga A në Z

  Përcjellja urdhër nga A në Z

 • Affordable Komisioni ulët në 1%

  Affordable Komisioni ulët në 1%

 • agjent të mirë ndihmuese në Guangzhou

  agjent të mirë ndihmuese në Guangzhou

 • 100 mbi vendet Marketing Worldwide

  100 mbi vendet Marketing Worldwide

 • 100 shtabet që flasin rrjedhshëm anglisht në kompani e tërë

  100 shtabet që flasin rrjedhshëm anglisht në kompani e tërë

 • 5,000+ metra katrorë të sallë ekspozite dhe depo në Guangzhou

  5,000+ metra katrorë të sallë ekspozite dhe depo në Guangzhou

 • 11 vjet eksperiencë në biznesin e eksportit

  11 vjet eksperiencë në biznesin e eksportit

Rreth nesh

• Ekspozita (përfshijnë mobilje, dhuratë, bordi MDF, dritë vend, vazo, karrocë)
• Shkolla (përfshijnë mobilje, fletore, pllaka, bordi i zi, stilolaps, makinë llogaritëse)
• Ngjarje (përfshirë demet, LED ekran, mobilje, rroba tavolinë, reklamuar bordi)
• Prona (përfshijnë bordi gips, zjarri vlerësuarat bordi, dyer, dritare, pllaka, mobilje)
• Supermarket (mallra të përgjithshme, veshje, këpucë, mobilje, lodra, ashensor, raft)
• Hotel (përfshijnë mobilje, dritë, letër mur, dyshek, fletë krevat, dritë, sanitare, perde)
• Zgjedhjeve (përfshijnë T-shirt, kapele, unitform, medalje, flamurin, turi, qese shopping, ombrellë, tullumbace, bedge)
• Restorant (përfshijnë mobilje, Applainces kuzhine, pjatë, i ndërgjegjshëm darkë, rroba tavolinë, paketë e disponueshme, të udhëhequr ekranit, CCTV)
• Dasma (përfshijnë mobilje, perde, rroba tavolinë, unazë, fazë, lule hark, e udhëhequr nga drita fazë, shandan, i ndërgjegjshëm darkë, pako dhuratë)

Play gambling and win at Vavada Casino. Sign up through the link, and get a no deposit bonus of 100 freespins. Win jackpots from the comfort of Vavada.

Play slot machines for money on the official site XCasino. The site is also available classic table games. You can also mgrate in XCasino completely free demo mode. Enjoy gambling on the Internet at XCasino.

Gambling on the site e JoyCasino is very exciting and interesting. Good bonuses, fast payouts, recognizable style. Come and play at the best online casino. Choose JoyCasino.

Gambling service Jozz – proven reliable gambling portal. Looking for a licensed online casino? Play and win jackpots at Jozz gambling club.

 • përkthyes
 • 1

Si do të bëjmë From-- A në Z

 • Hapi 1

  Hapi 1

                 a. makinë me qera
                 b. Hotel Booking
                 c. English Translator
                 d. mënyrë e tregut
                 e. Shopping / turne
 • Hapi 2

  Hapi 2

  f. Ndihmuese 5 furnizuesve çdo send
  g. finalizuar çmimin më të mirë dhe të cilësisë
  h. comfirm detajet e rendit
  unë. kryesor kohë
  j. rregulluar pagesën e depozitave
 • Hapi 3

  Hapi 3

          k. ndjekin deri rendit
          l. comfirm datën e dërgesës
          m. mbledhin mallrave
          n. cilësia e inspektimit
          o. rekord nga foto dhe video
 • Hapi 4

  Hapi 4

         faqe ngarkimin e grupit të punës
         q. me 20 vjet përvojë
         r. shmangur dëmin
         s. shpëtuar hapësirë
         t. çmim i ulët
 • Hapi 5

  Hapi 5

  u. Vendosni anijeve mënyrë të
  v. Krahasoni koston e transportit detar
  w. organizoni dërgesave
  x. update anijeve
  y. Përgatitja e dokumenteve për porosi
  z. Përcjellja instalimin

Projekti Case

• Ekspozita (përfshijnë mobilje, dhuratë, bordi MDF, dritë vend, vazo, karrocë)
• Shkolla (përfshijnë mobilje, fletore, pllaka, bordi i zi, stilolaps, makinë llogaritëse)
• Ngjarje (përfshirë demet, LED ekran, mobilje, rroba tavolinë, reklamuar bordi)
• Prona (përfshijnë bordi gips, zjarri vlerësuarat bordi, dyer, dritare, pllaka, mobilje)
• Supermarket (mallra të përgjithshme, veshje, këpucë, mobilje, lodra, ashensor, raft)
• Hotel (përfshijnë mobilje, dritë, letër mur, dyshek, fletë krevat, dritë, sanitare, perde)
• Zgjedhjeve (përfshijnë T-shirt, kapele, unitform, medalje, flamurin, turi, qese shopping, ombrellë, tullumbace, bedge)
• Restorant (përfshijnë mobilje, Applainces kuzhine, pjatë, i ndërgjegjshëm darkë, rroba tavolinë, paketë e disponueshme, të udhëhequr ekranit, CCTV)
• Dasma (përfshijnë mobilje, perde, rroba tavolinë, unazë, fazë, lule hark, e udhëhequr nga drita fazë, shandan, i ndërgjegjshëm darkë, pako dhuratë)

Play gambling and win at Vavada Casino. Sign up through the link, and get a no deposit bonus of 100 freespins. Win jackpots from the comfort of Vavada.

Play slot machines for money on the official site XCasino. The site is also available classic table games. You can also mgrate in XCasino completely free demo mode. Enjoy gambling on the Internet at XCasino.

Gambling on the site e JoyCasino is very exciting and interesting. Good bonuses, fast payouts, recognizable style. Come and play at the best online casino. Choose JoyCasino.

Gambling service Jozz – proven reliable gambling portal. Looking for a licensed online casino? Play and win jackpots at Jozz gambling club.

inqury Tani

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
WhatsApp Online Chat!